Strona internetowa korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w celu optymalizacji treści dostępnych w naszych serwisach, dostosowania ich do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika, jak również dla celów reklamowych i statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w dalszej części naszej Polityki Prywatności.
Zamknij

Branża

  • Praca Fizyczna

Lokalizacje

  • Gdańsk
    (80-001)

Forma zatrudnienia

  • pełny etat

Pracodawca ma prawo do wcześniejszego zakończenia rekrutacji.

Praca na stanowisku Pokojówka w Hostelu 22

Gdańsk

, HOSTEL 22
zakończona
Opublikowane 2015-12-27 17:38:17

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko

Pokojówka w Hostelu 22
Gdańsk

Opis stanowiska

Utrzymymanie porządku w pokojach i na terenie całego obiektu

Wymagania

- Sumienność,
- Dokładność,
- Rzetelność,
- Dobra organizacja pracy

Oferujemy

- Prace w młodym zespole
- Praca w godzinach 10:00 - 14:00
Ogłoszenie jest już nieaktywne, nie można na nie aplikować.