Branża

  • Finanse/ekonomia

Lokalizacje

  • Sopot
    (81-701)

Praca na stanowisku Specjalista ds. kadr i rozliczeń

Sopot

, DGP

Specjalista ds. kadr i rozliczeń
Sopot

Opis stanowiska

• wyszukiwanie i identyfikacja potencjalnych kandydatów do pracy
• sporządzanie pełnej dokumentacji związanej z zawieraniem umów o pracę i umów zleceń
• umiejętność sporządzania kart pracy i grafików, nadzór nad dokumentami
• kontrola dokumentacji dotyczącej czasu pracy;
• sporządzanie raportów i analiz;
• Prowadzenie rejestru bazy danych kandydatów i jej aktualizacja
• Współpraca z PUP, MOPS itp. w celu pozyskiwania nowych pracowników
• Bieżące księgowanie dokumentów, uzgadnianie kont księgowych, rozrachunkowych, zamykanie miesiąca
• Monitorowanie rozrachunków z dostawcami i odbiorcami
• Współpraca z innymi komórkami merytorycznymi w zakresie prawidłowości i terminowości przekazywanych dokumentów
• Rozliczanie inwentaryzacji okresowych i rocznych

Wymagania

kilkuletniego doświadczenia zawodowego w dziale kadr;
• znajomości przepisów prawa pracy oraz ubezpieczeń społecznych;
• zaawansowana znajomość Excel (funkcje jeżeli, wyszukaj.pionowo, sumy warunkowe), dodatkowym atutem będzie znajomość systemu TETA;
• dokładności, sumienności oraz bardzo dobrej organizacji pracy własnej;
• zaangażowania w pracę i chęci pogłębiania własnej wiedzy, dyspozycyjność;
• mile widziane posiadanie orzeczenia o niepełnosprawności

Oferujemy

• Stabilną pracę w interesującym środowisku,
• Szansę na podwyższanie kompetencji zawodowych
• Stałe wynagrodzenie