Branża

  • Human Resources / Zasoby ludzkie

Lokalizacje

  • Wrocław
    (50-900)

Praca na stanowisku Pracownik gospodarczy (sprzątanie)

Wrocław

, Trenkwalder Benefit

Pracownik gospodarczy (sprzątanie)
Wrocław

Opis stanowiska

- prace porządkowe (powierzchnie biurowe i powierzchnie produkcyjne),
- praca m.in. w sterylnych warunkach: bez makijażu i biżuterii,
- system pracy - 3-zmianowy 4-brygadowy.

Wymagania

- doświadczenie na podobnym stanowisku - min. rok,
- dokładność,
- rzetelność i odpowiedzialność.

Oferujemy

- współpracę z dużą stabilną firmą,
- możliwość długoterminowej współpracy,
- umowę o pracę tymczasową,
- terminową wypłatę wynagrodzenia,
- wynagrodzenie od 2400 zł brutto,
- oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Prosimy o dopisanie w CV: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie, administrowanie i archiwizowanie moich danych osobowych przez Trenkwalder Benefit Sp. z o.o. w celu realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacji i selekcji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.).”

Ogłoszenie zostało pobrane z serwisu lento.pl