Branża

  • Human Resources / Zasoby ludzkie

Lokalizacje

  • Wrocław
    (50-900)

Praca na stanowisku Ślusarz/Szlifierz/Polerowacz

Wrocław

, Trenkwalder Benefit

Ślusarz/Szlifierz/Polerowacz
Wrocław

Opis stanowiska

- szlifowanie spawów szlifierką,
- polerowanie,
- obróbka metalu,
- wykonywanie prac pomocniczych przy produkcji.

Wymagania

- dyspozycyjność do pracy na 3 zmiany,
- chęć podjęcia dłuższej współpracy,
- dobra organizacja pracy.

Oferujemy

- stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio u klienta,
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- obiady w stołówce pracowniczej,
- kartę multisport,
- opiekę medyczną,
- możliwość rozwoju zawodowego.

Prosimy o dopisanie w CV: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie, administrowanie i archiwizowanie moich danych osobowych przez Trenkwalder Benefit Sp. z o.o. w celu realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacji i selekcji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.).”

Ogłoszenie zostało pobrane z serwisu lento.pl