Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Tychy
    (43-100)

Praca na stanowisku brygadzista

Tychy

, HUMAN & HUNTER

brygadzista
Tychy

Opis stanowiska

Firma HUMAN & HUNTER posiadająca certyfikat o numerze rejestru 6664, zajmuje się rekrutacją i selekcją pracowników oraz doradztwem personalnym.

Dla naszego klienta przedsiębiorstwa produkcyjnego, działającego w branży samochodowej (podzespoły do siedzeń samochodowych) obecnie poszukujemy osoby na stanowisko :

Brygadzista

Miejsce pracy: Tychy

Zakres obowiązków:
• zarządzanie operatorami i technikami (stanowiska pracy, przesunięcia obsady w razie awarii, nieobecności, rotacji, w czasie przerw, etc.)
• odpowiedzialność za wyrób wyprodukowany przez zespół; zapewnienie właściwej ilość i jakości zgodnie z wyznaczonymi celami
• odpowiedzialność za przygotowanie dokumentacji i niezbędnych narzędzi potrzebnych do pracy wydziału spawania i zgrzewania
• odpowiedzialność za przygotowanie dziennych raportów produkcji
• odpowiedzialność za zamówienie materiałów potrzebnych do produkcji
• zapewnienie dobrej komunikacji pomiędzy 3 zmianami produkcji
• zapewnienie dobrej komunikacji i współpracy z pracownikami działu giętarek – w szczególności uzyskuje informację zwrotną dotyczącą jakości
• odpowiedzialność za BHP podległych pracowników
• przestrzeganie zasad i instrukcji 5S

Wymagania

• wykształcenie średnie
• min. 2 lata doświadczenia w zarządzaniu zespołem
• mile widziane doświadczeniem w procesie spawania i zgrzewania
• mile widziane uprawnienia spawalnicze
• podstawowa znajomość języka angielskiego
• znajomość pakietu Ms Office (word, Excel)
• nastawienie na pracę zespołową
• zaangażowanie, samodzielność, systematyczność,
• wysoka motywacja do pracy

Oferujemy

• uczestniczenie w nowo uruchomionym projekcie
• jasno określone warunki zatrudnienia
• pracę w systemie 3 zmianowym od poniedziałku do piątku
• premie absencyjne
• ubezpieczenie grupowe
• pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku.