Branża

  • Marketing / Public Relations

Lokalizacje

  • Rokietnica
    (37-562)

Praca na stanowisku Specjalista ds. Marketingu

Rokietnica

, mag-expo

Specjalista ds. Marketingu
Rokietnica

Opis stanowiska

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań (okolice) Rokietnica (pow. poznański) Region: wielkopolskie

Jako Specjalista ds. Marketingu będziesz odpowiedzialny(a) między innymi za:

• współtworzenie i realizowanie strategii marketingowej oraz aktywne uczestnictwo w działaniach na rzecz pozyskania nowych klientów na największe imprezy targowe w Europie

• przygotowanie i realizację nowych akcji marketingowych

• tworzenie materiałów promocyjnych i ofert handlowych w języku niemieckim i/lub angielskim,

• negocjowanie warunków i umów z klientami z całego świata,

• mierzenie efektywności podejmowanych działań,

• nawiązywanie i podtrzymywanie dobrych relacji z klientami

Wymagania

• dobrej znajomości języka niemieckiego i/lub angielskiego w mowie i piśmie.

• doświadczenia w obszarze marketingu lub branży targowej

• głowy pełnej pomysłów i otwartości w ich wyrażaniu, nawet jeśli tylko część będzie zrealizowana,

• wysokich umiejętności interpersonalnych

• gotowości do częstych podróży służbowych i spotkań z klientami

• łatwości uczenia się, poznawania nowych zagadnień

Oferujemy

• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę oraz pracę w ambitnym i doświadczonym zespole

• możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

• kurs doskonalący znajomość języka obcego opłacony przez pracodawcę