Branża

  • Bankowość / Księgowość

Lokalizacje

  • Kraków
    (30-093)

Praca na stanowisku Młodszy Księgowy z Językiem Ukraińskim

Kraków

, Global Force Services

Młodszy Księgowy z Językiem Ukraińskim
Kraków

Opis stanowiska

Global Force Services jest międzynarodową agencją rekrutacyjną z długoletnim doświadczeniem. Obecnie dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Młodszy księgowy z językiem ukraińskim.

Miejsce pracy: Kraków

Obowiązki:
- przetwarzanie i procesowanie faktur oraz innych dokumentów,
- rozliczenia z urzędami,
- przygotowywanie raportów, analiz oraz sprawozdań i deklaracji,
- wprowadzanie danych do systemu,
- bezpośredni kontakt z klientem ukraińskojęzycznym,
- inne prace księgowo-administracyjne,

Wymagania

- doświadczenie w zawodzie księgowego lub pokrewnym,
- chęć rozwoju w obszarze księgowosci,
- język ukraiński na poziomie co najmniej dobrym (B2)
- znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

- atrakcyjne wynagrodzenie
- praca na terenie Krakowa
- umowa o pracę na pełny etat

Prosimy o załączenie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami.”