Branża

  • Administracja / Biuro

Lokalizacje

  • Gubin
    (66-620)

Praca na stanowisku Pracownik biurowy

Gubin

, Personalservice.pl spółka z o.o.

Pracownik biurowy
Gubin

Opis stanowiska

Dla klienta z branży produkcji ogrodzeń metalowych poszukujemy kandydatów na stanowisko pracownik biurowy.
MIEJSCE PRACY:
Gubin (woj. lubuskie)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
obsługa klienta niemieckojęzycznego,
sporządzanie wycen,
przyjmowanie i wysłanie korespondencji mailowej,
inne prace biurowe.

Wymagania

wykształcenie min. zawodowe,
dobra znajomość obsługi komputera,
dobra znajomość języka niemieckiego (min. poziom C1),
znajomość pakietów biurowych dla Windows,
komunikatywność,
zaangażowanie i motywacja do pracy,
znajomość obsługi urządzeń biurowych,
mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta

Oferujemy

umowę o pracę (wynagrodzenie 2000zł netto + premie),
praca w systemie jednozmianowym (pn-pt w godz. 9-17),
szkolenie językowe z branży,
szkolenie przed rozpoczęciem pracy,
możliwość zakwaterowanie w dwupokojowym mieszkaniu służbowym o wysokim standardzie na korzystnych warunkach (600zł/m-c - do negocjacji).