Branża

  • Budownictwo

Lokalizacje

  • Dębica
    (21-102)

Praca na stanowisku Specjalista ds. kosztorysowania

Dębica

, Vebud

Specjalista ds. kosztorysowania
Dębica

Opis stanowiska

• przygotowywanie kosztorysów inwestycji w zakresie robót budowlanych
• wycena inwestycji
• przygotowywanie zapytań ofertowych, analiza ofert
• przygotowywanie ofert przetargowych
• analiza dokumentacji przetargowej (SIWZ) oraz dokumentacji technicznej

Wymagania

• wykształcenie budowlane (min. średnie techniczne)
• doświadczenie w pracy na stanowisku kosztorysanta
• znajomość branży budowlanej
• umiejętność wyceny inwestycji
• znajomość cen materiałów budowlanych
• umiejętność czytania i analizowania dokumentacji technicznej
• bardzo dobra organizacja pracy własnej
• zdolności analityczne, sumienność, dyspozycyjność, zaangażowanie
• prawo jazdy kat.B

Oferujemy

• perspektywę rozwoju zawodowego
• pracę w młodym, dynamicznym zespole
• stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę
• atrakcyjne wynagrodzenie