Strona internetowa korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w celu optymalizacji treści dostępnych w naszych serwisach, dostosowania ich do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika, jak również dla celów reklamowych i statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w dalszej części naszej Polityki Prywatności.
Zamknij

Branża

  • Hotelarstwo / Gastronomia / Turystyka

Lokalizacje

  • Gdańsk
    (80-001)

Forma zatrudnienia

  • pełny etat

Pracodawca ma prawo do wcześniejszego zakończenia rekrutacji.

Praca na stanowisku Cukiernik -deserant

Gdańsk

, Piekarnia-Cukiernia Pellowski
zakończona
Opublikowane 2015-12-27 20:49:50

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko

Cukiernik -deserant
Gdańsk

Opis stanowiska

- wykonywanie prac związanych z produkcją cukierniczą
-składanie tortów
-pieczenie biszkoptów
-przygotowanie kremów
-wykańczanie ciastek i deserów

Wymagania

- doświadczenie na podobnym stanowisku
-samodzielność
-aktualna ksiązeczka sanepidowska

Oferujemy

-zatrudnienie na pełen etat
-stabilną pracę w stale rozwijającej się firmie
Ogłoszenie jest już nieaktywne, nie można na nie aplikować.