Branża

  • Bankowość / Księgowość

Oczekiwane wykształcenie

  • Magister

Lokalizacje

  • Kraków
    (30-093)

Praca na stanowisku Główna Księgowa do biura rachunkowego

Kraków

, Biuro Idea

Główna Księgowa do biura rachunkowego
Kraków

Opis stanowiska

-pro­wa­dze­nie ksiąg rachunkowych klientów naszej firmy;
-wyko­ny­wa­nie wszyst­kich czyn­no­ści zwią­za­nych z zamknię­ciem mie­siąca i roku;
-kon­trola pra­wi­dło­wo­ści dokumentacji;
-nad­zór nad obie­giem doku­men­tów księgowych;
-spo­rzą­dza­nie spra­woz­dań finan­so­wych i rapor­tów okresowych;
-komunikacja z kontrahentami i współpracownikami - także zagranicznymi;
-przygotowywanie deklaracji podatkowych oraz sprawozdań i raportów na potrzeby wewnętrzne oraz dla instytucji zewnętrznych;
-współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, GUS, BANK);
-przygotowywanie przelewów bankowych i księgowanie wyciągów bankowych;
-potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami;
-Przygotowywanie umów o pracę i umów cywilnoprawnych;
-nadzór nad zagadnieniami kadrowo-płacowymi

Wymagania

-Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: finanse, rachunkowość, ekonomia)
-Co najmniej 3 letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku w prowadzeniu pełnej księgowości podmiotów gospodarczych
-Dobra znajomość programów księgowych
-Mile widziana znajomość obsługi programu Symfonia lub chęć nauki obsługi programu,
-Bardzo dobra znajomość prawa podatkowego oraz ustawy o rachunkowości
-Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
znajomość j. angielskiego i/lub j. rosyjskiego umożliwiająca swobodną komunikację,
-Wysoka kultura osobista, komunikatywność, dyspozycyjność,
-Dokład­ności i staranności przy wykonywaniu obowiązków

Oferujemy

oferujemy : atrakcyjne wynagrodzenie , praca w międzynarodowym środowisku