Branża

  • Finanse/ekonomia

Lokalizacje

  • Wrocław
    (50-900)

Forma zatrudnienia

  • inne

Praca na stanowisku Praktykant/ka

Wrocław

, InterKadra

Praktykant/ka
Wrocław

Opis stanowiska

InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Nr ref.: PR/0116/WR
Miejsce pracy: Wrocław

Osoba odbywająca praktyki w naszym wrocławskim oddziale będzie odpowiedzialna za:
- wsparcie naszych konsultantów w procesie bieżących rekrutacji i selekcji,
- zarządzanie bazą danych,
- prace administracyjne,
- archiwizacja dokumentacji pracowniczej,
- obsługę urządzeń biurowych.

Nauczymy Cię:
- przedstawiania ofert pracy w kontakcie telefonicznym oraz osobistym,
- prowadzenia kalendarza spotkań i budowania baz danych,
- selekcji aplikacji na poszczególne stanowiska,
- przeprowadzania wstępnych rozmów kwalifikacyjnych,
- oceny, opiniowania i rekomendacji kandydatów.

Wymagania

- dyspozycyjność od poniedziałku do piątku min. 6 godz. dziennie,
- chęć zdobycia doświadczenia,
- zainteresowanie tematyką rekrutacji i kadr,
- komunikatywność i wysoka kultura osobista,
-chęć podjęcia praktyki zawodowej w agencji pracy.
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na podany adres mailowy z dopiskiem w tytule PR/WR/2012 lub też o kontakt telefoniczny.

Oferujemy

- przyuczenie do wykonywania zawodu w ramach bezpłatnej praktyki (od 2 do 3 miesięcy),
- praktyki w firmie z ugruntowaną pozycją na rynku,
- możliwość rozwoju zawodowego, zdobycia dodatkowych doświadczeń oraz umiejętności,
- miłą atmosferę oraz pracę z zespołem specjalistów w dziedzinie HR.