Branża

  • Handel / Sprzedaż

Lokalizacje

  • Żary
    (23-425)

Praca na stanowisku sprzedawca / kasjer

Żary

, Randstad Polska Sp z o.o.

sprzedawca / kasjer
Żary

Opis stanowiska

Chcesz pracować w sklepie ogólnopolskiej sieci z branży spożywczej? Firmie, która w 2013 została uznana przez konsumentów za jednego z najbardziej przyjaznych przedsiębiorstw działających dla polskiego klienta? Lubisz urozmaiconą pracę w ciągłym ruchu? Zapoznaj się z tą ofertą!
Dla naszego Klienta, wielokrotnie nagradzanej i prężnie rozwijającej się firmy, poszukujemy 10 osób do pracy na stanowisku:

sprzedawca/kasjer

zakres obowiązków:
•układanie towaru na półkach
•umieszczanie prawidłowych oznaczeń cenowych
•dbanie o płynną obsługę klientów przy kasie
•wykonywanie innych zadań powierzonych przez przełożonego

Wymagania

Oczekiwania:
•mile widziana książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
•energiczna osobowość
•gotowość do pracy w miejscowości Żary
•wykształcenie min. zawodowe
•mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
•gotowość do pracy w godzinach nocnych

Oferujemy

Oferujemy:
•atrakcyjne wynagrodzenie
•zmianowy system czasu pracy
•możliwość pracy w ogólnopolskiej sieci branży spożywczej
•praca na podstawie umowy o pracę tymczasową

Randstad Polska sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia (nr licencji 47)