Branża

  • Finanse/ekonomia

Lokalizacje

  • Wrocław
    (50-900)

Praca na stanowisku Młodszy Specjalista ds Sprzedaży Kredytów

Wrocław

, Royal Banking Agata Pala

Młodszy Specjalista ds Sprzedaży Kredytów
Wrocław

Opis stanowiska

Jesteśmy ludźmi z pasją!
Wyróżniamy się zastosowaniem nowoczesnych narzędzi w procesie doradztwa finansowego.
Dysponujemy bogatą ofertą usług kredytowych dostosowanych
do małych i średnich przedsiębiorstw i klientów indywidualnych.
W związku z otwarciem nowego oddziału poszukujemy 2 osób.

Doradca finansowy
Miejsce pracy: Wrocław
Region: śląskie
Numer referencyjny: REF. WMS/12/2013
Opis stanowiska:
Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

Aktywną sprzedaż produktów kredytowych i pozyskiwanie nowych klientów z wykorzystaniem telemarketingu i sprzedaży bezpośredniej.
Realizowanie celów sprzedażowych
Przygotowanie wniosków wraz ze wstępną oceną finansową klienta

Wymagania

Wymagania:

Nastawienie na sukces
Wysoka Orientacja na wynik
Skuteczność i wytrwałość w działaniu
Umiejętność Organizacji czasu pracy
Komunikatywność
Inicjatywa w pozyskiwaniu klientów
Mile widziane doświadczenie w sprzedaży i znajomość produktów bankowych

Oferujemy

Oferujemy:

Atrakcyjne wynagrodzenie powiązane z wynikami w sprzedaży
Szeroki program szkoleń
Możliwość rozwoju zawodowego
Niezbędne narzędzia do pracy
Praca w dynamicznym zespole
Elastyczny czas pracy

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"