Branża

  • Administracja / Biuro

Lokalizacje

  • Krosno
    (11-130)

Praca na stanowisku Specjalista ds. zamówień

Krosno

, Merkury Market

Specjalista ds. zamówień
Krosno

Opis stanowiska

Merkury Market od 1991 roku zajmuje się dystrybucją artykułów dekoracji i wyposażenia wnętrz oraz materiałów budowlanych, co bez wątpienia czyni nas liderem na tym właśnie rynku. Obecnie sieć handlowa liczy 35 obiektów handlowych zlokalizowanych w Polsce południowej i w Słowacji.

Dołącz do nas jako: Specjalista ds. zamówień

Miejsce wykonywania pracy: Krosno

Zadaniem zatrudnionej osoby będzie zapewnienie ciągłości sprzedaży towarów i produktów w całej sieci handlowej poprzez monitorowanie stanów magazynowych, realizowanie procesów zakupowych i reklamacyjnych.

Wymagania

Od kandydata oczekujemy:
Wykształcenie wyższe – (logistyka, ekonomia, zarządzanie)
Umiejętności logicznego myślenia i syntezowanie danych
Umiejętności planowania i przewidywania
Łatwości w uczeniu się i przyswajaniu wiedzy
Umiejętności pracy w zespole
Umiejętności obsługi komputera
Mile widziane doświadczenie zawodowe w obszarze zamówień / zakupów

Oferujemy

W zamian oferujemy:
Szkolenie wdrożeniowe
Stabilne warunki zatrudnienia
Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie
Pracę w zespole pełnym profesjonalistów
Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy
Możliwość rozwoju zawodowego i awansu