Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku Starszy Lesniczy - kierownik projektu

Warszawa

, Capital Work

Starszy Lesniczy - kierownik projektu
Warszawa

Opis stanowiska

Starszy Leśniczy – Kierownik Projektu

Firma Capital Work , dla swojego klienta – lidera przemysłu drzewnego na arenie miedzynarodowej - prowadzi obecnie rekrutację na stanowisko Starszego Leśniczego – Kierownika Projektu, który wesprze programy spółki związane z obróbką węgla drzewnego, masy papierniczej i papieru oraz drewna. Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:
Wizyty w zakładach przetwarzania węgla drzewnego, drzewa, masy papierniczej i papieru
Wdrożenie systemów CCS (ang. charcoal control system, systemy kontroli węgla drzewnego) w zakładach na Łotwie, Ukrainie, w Polsce oraz Rosji
Współpraca z biurami w Szwajcarii, Wielkiej Brytanii i Francji w zakresie rozwoju nowoprzyjętych członków
Koordynacja pracy kierowników projektów z każdego programu
Pełnienie funkcji kluczowego kontaktu spółki TFT z biurami w Europie Wschodniej i prowadzenie biura w Warszawie

Wymagania

Przynajmniej 5-letnie międzynarodowe doświadczenie na stanowisku Starszego Leśniczego
Doskonałe umiejętności komunikacyjne
Dobra organizacja i samodzielność
Niezależność i inicjatywa
Biegłe posługiwanie się językiem angielskim i rosyjskim, zarówno w mowie, jak i w piśmie
mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności

Oferujemy

zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
atrakcyjny system premiowy uzależniony od wyników pracy
terminowo wypłacane wynagrodzenia
ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Osoba zatrudniona na przedmiotowym stanowisku będzie odpowiedzialna za przejęcie części obowiązków naszych biur w Europie Wschodniej, tj. wdrożenie systemów identyfikowalności w zakładach przetwarzania węgla drzewnego, masy papierniczej i papieru oraz drewna. Początkowo do obowiązków będzie również należało utworzenie biura w Warszawie. Poszukiwana jest osoba, przykładająca dużą wagę do wartości takich jak uczciwość i szacunek dla ludzi i środowiska.

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych ( Dz. U. z 2002 r. NR 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami)".

Uprzejmie prosimy o informację w CV na temat orzeczenia o stopniu niepełnosprawności.
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.