Branża

  • Finanse/ekonomia

Lokalizacje

  • Wieluń
    (98-300)

Praca na stanowisku Doradca Klienta w firmie Provident

Wieluń

, Provident Polska

Doradca Klienta w firmie Provident
Wieluń

Opis stanowiska

Stanowisko: Doradca Klienta w firmie Provident
Miejsce pracy: Bełchatów, Pajęczno, Rusiec, Osjaków, Wierzchlas, Kraszkowice, Drobnice, Sulmierzyce i okolice ww. miejscowości.

ZADANIA:
- pozyskiwanie nowych klientów
- udzielanie pożyczek w domu Klienta
- ustalanie planu spłat
- odbiór rat wg ustalonego harmonogramu
- utrzymanie stałych kontaktów z Klientami

Wymagania

- komunikatywność
- zdolność nawiązywania kontaktów
- wysoka kultura pracy
- zaangażowanie
- motywacja do pracy

Oferujemy

- pakiet klientów NA START
- szkolenia
- pomoc w rozpoczęciu pracy
- niezbędne narzędzia pracy
- atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia
- elastyczny czas pracy
- samodzielną i ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

Zapewniamy dodatkową pracę w ciekawym, dynamicznym zespole, możliwość rozwoju zawodowego, atrakcyjne wynagrodzenie.

Dla Doradców mamy najlepszą ofertę w branży: płacimy za podpisanie umowy, odbiór rat oraz dodatkowo premię za wykonanie planu.

RODZAJ PRACY:
- pełny etat
- dodatkowa, dla każdej osoby (młodej, emerytowanej, bezrobotnej, pracującej w branży finansowej i ubezpieczeniach).