Branża

  • Edukacja / Szkolenia

Lokalizacje

  • Lębork
    (84-300)

Praca na stanowisku Trener - Nauczyciel Efektywnych Metod Uczenia

Lębork

, Instytut Skutecznej Edukacji

Trener - Nauczyciel Efektywnych Metod Uczenia
Lębork

Opis stanowiska

W związku z dynamicznym rozwojem szukamy osób, które posiadają wykształcenie z zakresu psychologii, pedagogiki bądź są nauczycielami, którym zależy na podjęciu dodatkowej pracy w charakterze:

Miejsce pracy: Lębork i okolice.

Wymagania

- Doświadczenia w nauczaniu dzieci i młodzieży;
- Twórcze i niebanalne podejście do pracy z uczniami;
- Samodzielności w działaniu;
- Świetnej organizacji;
- Chęci zdobywania nowej wiedzy i umiejętności.

Oferujemy

- Bezpłatny pakiet szkoleń przygotowujący do pracy z dziećmi i młodzieżą;
- Elastyczny czas pracy;
- Możliwość uzyskania dodatkowych kwalifikacji;
- Wynagrodzenie adekwatne do dyspozycyjności kandydata (stawka godzinowa wynosi od 50 zł)

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."