Branża

  • Handel / Sprzedaż

Lokalizacje

  • Poznań
    (60-942)

Forma zatrudnienia

  • inne

Praca na stanowisku Kasjer/ka

Poznań

, Gi Group

Kasjer/ka
Poznań

Opis stanowiska

• obsługa kas fiskalnych
• obsługa terminala płatniczego
• obsługa klienta

Wymagania

• aktualna książeczka sanepidu (warunek konieczny!),
• osoby pełnoletnie
• dyspozycyjność (praca również w weekendy)
• odpowiedzialność
• mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Oferujemy

• pracę OD ZARAZ w oparciu o umowę zlecenie
• elastyczny grafik
• bezpłatne przeszkolenie

W tytule maila prosimy wpisywać nr ref.: KS/POZ/03

APLIKACJE BEZ NR REF NIE BĘDĄ ROZPATRYWANE.

Prosimy o załączenie klauzuli:
„ Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez firmę GI Group Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach, ul. Sobieskiego 11 danych osobowych do celów związanych z procesem rekrutacji oraz udostępnienie danych potencjalnym pracodawcom w ramach prowadzonych procesów rekrutacji zgodnie Ustawą z dnia 29.08.1997r (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). o Ochronie Danych Osobowych. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, ich poprawiania oraz usunięcia."

Ogłoszenie zostało pobrane z serwisu lento.pl