Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Wrocław
    (50-900)

Praca na stanowisku Instalator systemów niskoprądowych

Wrocław

, Alsat

Instalator systemów niskoprądowych
Wrocław

Opis stanowiska

Poszukujemy instalatorów systemów domofonowych i systemów monitoringu wizyjnego

OPIS STANOWISKA

Montaż i konserwacje instalacji

Wymagania

Znajomość instalacji domofonowych i podstaw instalacji elektrycznych

Prawo jazdy kat B

Dyspozycyjność

Praca na wysokości

Odpowiedzialność i samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań

Oferujemy

Praca na terenie Wrocławia i okolic

Możliwość zdobycia nowych doświadczeń

Wynagrodzenie podstawowe + prowizja

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb potrzebnych do procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29,sierpnia o ochronie danych osobowych/ Dz. Ustaw z 2002r.Nr 101 poz 926, ze zm./