Branża

  • Transport / spedycja

Lokalizacje

  • Białystok
    (15-001)

Praca na stanowisku Zatrudnimy kierowce kat. C+E

Białystok

, PH Konrad

Zatrudnimy kierowce kat. C+E
Białystok

Opis stanowiska

Kierowca kat. C+E (transport międzynarodowy)

P.H. KONRAD - największy dystrybutor importowanego nasienia buhajów w Polsce poszukuje kandydatów na stanowisko kierowcy kat. C+E. Białystok (woj.podlaskie)

Obowiązki

wykonywanie zleceń transportowych zwierząt
kontrola ładunku przed jego załadowaniem
odpowiedzialne wykonywanie załadunków i rozładunków
wypełnianie dokumentacji transportowej
bieżąca kontrola powierzonego samochodu ciężarowego

Wymagania

prawo jazdy kat.: C+E
doświadczenie w prowadzeniu samochodów ciężarowych
zaangażowanie w wykonywaniu powierzonych zadań
licencja na przewóz zwierząt będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie uznanej w branży
atrakcyjne wynagrodzenie