Branża

  • Finanse/ekonomia

Lokalizacje

  • Strzelin
    (57-100)

Praca na stanowisku Doradca Klienta

Strzelin

, Bank Zachodni WBK

Doradca Klienta
Strzelin

Opis stanowiska

Doradztwo w zakresie produktów oraz usług bankowych adresowanych do klientów indywidualnych

Aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz budowanie z nimi długotrwałych i satysfakcjonujących relacji

Realizacja miesięcznych planów sprzedażowych

Obsługa gotówkowa oraz bezgotówkowa

Miejsce pracy: Białogard, Białystok, Bytom, Chełm, Chodzież, Chrzanów, Czechowice – Dziedzice, Częstochowa, Giżycko, Gorlice, Kalisz, Katowice, Knurów, Kołobrzeg, Koszalin, Koźmin Wielkopolski, Krotoszyn, Kraków, Mińsk Mazowiecki, Mława, Nowy Sącz, Olsztyn, Opalenica, Opole, Otwock, Police, Poznań, Prudnik, Pruszków, Pszczyna, Pułtusk, Radlin, Rawicz, Rybnik, Słupsk, Sulęcin, Szczecin, Szczecinek, Swarzędz, Tychy, Warszawa, Wrocław, Września, Zamość, Zielona Góra

Wymagania

Jesteś otwarty i łatwo nawiązujesz kontakty

Masz doświadczenia sprzedażowe

Posiadasz doświadczenie w pracy w instytucjach finansowych

Jesteś ambitny i nie brak Ci zaangażowania do realizacji powierzanych zadań

Potrafisz konsekwentnie dążyć do celu, pokonując pojawiające się trudności

Masz umiejętność przekonywania innych

Lubisz pracować w zespole

Nie przeszkadza Ci szybkie tempo pracy

Jesteśmy też otwarci na odkrywanie talentów, więc jeśli Twoje doświadczenia odbiegają od naszych oczekiwań, ale mimo to chcesz do nas dołączyć, jesteś osobą zaangażowaną i masz wysoką motywację do pracy – zapraszamy, złóż swoją ofertę, na pewno rozpatrzymy również Twoją kandydaturę!

Oferujemy

Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

Program adaptacyjny – profesjonalne wsparcie na pierwszym etapie Twojej pracy

System wynagrodzeń oparty o jasne i przejrzyste zasady

Klarowne ścieżki rozwoju – możliwość uczestnictwa w licznych rekrutacjach wewnętrznych

Ciekawe benefity (m.in. dopłata do wyprawki szkolnej, karta Multisport, nisko oprocentowane pożyczki), a także korzyści dla młodych Mam

Prywatną opiekę zdrowotną

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Proszę o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Bank Zachodni WBK S.A. z siedzibą we Wrocławiu, Rynek 9/11, 50-950 Wrocław, danych osobowych zawartych w przesyłanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926 ze zm.), dla celów obecnych i przyszłych rekrutacji. Przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do danych oraz ich poprawiania oraz że odbiorcą moich danych osobowych mogą być następujące podmioty z Grupy BZ WBK S.A.: BZ WBK Leasing S.A., BZ WBK Faktor Sp. z o.o., Dom Maklerski BZ WBK S.A., BZ WBK Nieruchomości S.A. , a także placówki partnerskie.”

Ogłoszenie zostało pobrane z serwisu lento.pl