Branża

  • IT

Lokalizacje

  • Gdynia
    (80-801)

Praca na stanowisku Agile Front-End Developer

Gdynia

, DeSmart

Agile Front-End Developer
Gdynia

Opis stanowiska

U nas będziesz:

rozmawiać i planować z zespołem i Product Ownerem, mieć wpływ na kształt i zakres projektu, przygotowywać Product Canvas, User Stories, Story Mapping i tworzyć Backlog
rozwijać się w kierunku w którym będziesz chciał - nowe technologie, Internet of things, warsztaty, konferencje, you name it!
mieć wplyw na produkt i projekt w którym pracujesz, pracować ze startupami z całego świata i współtworzyć projekty, w których chodzi o "coś" i nie pójdą do kosza zaraz po skończeniu, chyba każdy z nas lubi robić coś sensownego,
wymieniać się doświadczeniem i dobrymi praktykami z zespołem podczas spotkań wewnętrznej gildii HTML/CSS/JS i code review każdego merge requestu.

Wymagania

otwartej głowy i pomysłów - to Ty mówisz nam jak chcesz coś zrobić, nie my Tobie,
komunikatywności a w szczególności asertywności, będziesz rozmawiał bezpośrednio z klientami,
dobrej znajomości języka angielskiego - pracujemy głównie z klientami z zagranicy,
min. 3 lat doświadczenia w JavaScript (ale inne języki też mile widziane), pracowałeś z AngularJS, ReactJS lub Backbone.js,
że piszesz kod JS zgodnie z obowiązującymi wzorcami i dobrymi praktykami,
doświadczenia w codziennej pracy z menadżerami zależności jak npm, bower, narzędziami do automatyzacji pracy jak gulp/grunt i preprocesorami CSS jak SASS lub LESS,
że jesteś na bieżąco z trendami wytwarzania aplikacji w oparciu o JS, HTML5 i CSS3.

Oferujemy

Dlaczego Agile Developer?

Bo Agile Developer to ktoś więcej niż programista. To członek zespołu, który współpracuje z klientem aby stworzyć przemyślany i udany produkt.