Branża

  • Obsługa klienta / Call Center

Lokalizacje

  • Gdańsk
    (80-001)

Praca na stanowisku Specjalista ds. Obsługi Klienta

Gdańsk

, Transcom Worldwide Poland

Specjalista ds. Obsługi Klienta
Gdańsk

Opis stanowiska

Obowiązki:

Osoba na ww. stanowisku odpowiedzialna będzie za telefoniczną obsługę Klienta poprzez odbieranie połączeń przychodzących oraz kontakt z Klientami zainteresowanymi zakupem produktów z oferty.

Wymagania

Jeśli:
lubisz kontakt z ludźmi i z chęcią go nawiązujesz,
chcesz doskonalić swoje umiejętności w zakresie profesjonalnej obsługi Klienta,
nie boisz się wyzwań, a w pracy stawiasz na rozwój i podnoszenie kwalifikacji,
cechuje Cię wysoka kultura osobista,
masz ambicje, by realizować wyznaczone cele,
masz odpowiedzialne podejście do wykonywanych obowiązków (punktualność, nienaganna frekwencja),
a ponadto
masz nienaganną dykcję,
interesuje Cię praca w elastycznych godzinach (możliwość zagrafikowania w godz. 7-24 od poniedziałku do niedzieli),
mamy dla Ciebie miejsce w naszym zespole!

Oferujemy

stałą i pewną pracę w międzynarodowej firmie,
nowe doświadczenia i nieustanny rozwój w ramach kontaktu z Klientem,
uczestnictwo w przygotowanej ścieżce kariery i możliwość awansu wewnętrznego,
regularnie organizowane konkursy i wyjścia integracyjne,
przyjazną atmosferę w zgranym zespole,
ofertę pracowniczą na usługi naszych Klientów

Transcom Worldwide Poland, laureat nagrody Outsourcing Star 2013 za największy przyrost pracowników zatrudnionych na etat, należy do firmy Transcom Worldwide – globalnego dostawcy usług w dziedzinie outsourcingu, który koncentruje się całkowicie na klientach i ich obsłudze. Posiadamy 54 oddziały w 23 krajach na świecie. Nasi Konsultanci obsługują codziennie ponad 600.000 Klientów w 33 językach.
Współpraca odbywa się w oparciu o umowę zlecenia, dzięki czemu masz dużą swobodę w kształtowaniu grafiku pracy - pracę u nas połączysz ze studiami i obowiązkami rodzinnymi!). Istnieje możliwość ubiegania się o umowę o pracę już po 6 miesiącach pracy.