Branża

  • Praca Fizyczna

Lokalizacje

  • Gdańsk
    (80-001)

Praca na stanowisku Ekspedient

Gdańsk

, BIOWAY

Ekspedient
Gdańsk

Opis stanowiska

• Przygotowywanie dań wg gotowych receptur• Dbanie o standardy marki BIOWAY• Utrzymanie porządku w miejscu pracy• wykonywanie czynności związanych z przygotowaniem i wstępną obróbką surowców

Wymagania

• Jesteś dyspozycyjny• Posiadasz aktualną książeczkę sanepidowską• Chcesz pracować i nie boisz się nowych wyzwań• Masz ukończone 18 lat• Do pracy podchodzisz z odpowiednim zaangażowaniemWłaśnie Ciebie szukamy :)

Oferujemy

Prace w młodym, zgranym zespole• elastyczne godziny pracy• możliwość awansu• Przyjazna atmosferę pracy• Posiłek pracowniczy

Na CV proszę o dopisanie i podpisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 r. O Ochronie Danych Osobowych Dz.U.Nr.133 poz.883)”.