Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Gdańsk
    (80-001)

Praca na stanowisku Kierownik Zmianowy

Gdańsk

, Karczewski Doradztwo Personalne

Kierownik Zmianowy
Gdańsk

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta działającego w branży produkcyjnej, poszukujemy osób, które świetnie czują się w zmiennym i dynamicznym otoczeniu, posiadają doświadczenie w zarządzaniu, są w pełni zaangażowane w rozwijanie procesów pracy.
Celem Kierownika Zmianowego będzie zarządzanie i rozwój Zespołu produkcyjnego oraz procesu produkcji w środowisku pracy MTO (wykonywanie na zamówienie). Kierownika Zmianowego charakteryzuje samodzielność oraz dynamizm, umiejętność szybkiego podejmowania trafnych decyzji, kreatywność i innowacyjne podejście do problemu.
Główne zadania:

Kompleksowe zarządzanie Zespołem Produkcyjnym – od rekrutacji, poprzez wynagrodzenia, szkolenia i rozwój po motywowanie i inspirowanie Pracowników,
Realizacja planów produkcji i związanych z nimi norm wydajnościowych na stanowiskach pracy,
Nadzór nad kosztami procesu produkcji wg normatywów technologicznych,
Wdrażanie rozwiązań projakościowych w podległym obszarze,
Optymalizacja procesów zmierzająca ku poprawie wydajności,
Udział w procesach decyzyjnych związanych z organizacją i rozwojem produkcji,
Wnoszenie „własnego wkładu” w pracę zespołową – dostarczanie własnych pomysłów związanych z produkcją, inicjatywa w nowe, nieszablonowe zadania,
Praca w systemie dwuzmianowym.

Wymagania

Poszukujemy dynamicznych i kreatywnych Kierowników Zespołu,
Umiejętność zarządzania zasobami ludzkimi oraz wiedza związanej ze stylami zarządzania,
Doświadczenie w pracy w środowisku o dużej zmienności,
Doświadczenie na stanowiskach związanych z zarządzaniem w firmach produkcyjnch (preferowane w firmach pracujących w oparciu o MTO – make to order),
Udokumentowane sukcesy w zakresie optymalizacji/ organizacji podległej produkcji (lub jednego z etapów produkcji),
Wykształcenie wyższe techniczne - warunek konieczny,
Mile widziane wykształcenie uzupełniające związane z zarządzaniem,
Determinacja w rozwiązywaniu problemów,
Umiejętność analizowania danych dotyczących procesów i wnioskowania oraz optymalizowania na ich bazie działań,
Umiejętność zwięzłego i trafnego formułowania myśli oraz czytelnych, jednoznacznych poleceń dla Pracowników,
Umiejętność szybkiego podejmowania decyzji i zarządzania ryzykiem,
Poczucie odpowiedzialności za podległy zespół i wykonywaną pracę,
Zaangażowanie i samodzielność w realizacji celów,
Terminowość,
Kreatywność, twórczość i innowacyjne podejście do powierzonych zadań,
Znajomość języka angielskiego, umożliwiająca swobodną komunikację.

Oferujemy

Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe i atrakcyjny system premiowania,
Możliwość uzyskania dodatkowych nagród finansowych,
Możliwość rozwoju zawodowego poprzez poszerzanie obszaru zadań i zakresu obowiązków, a także uzyskiwanych profitów,
Praca w oparciu o umowę o pracę,
Realny wpływ na optymalizację i rozwój produkcji w Firmie,
Dostęp do zaawansowanych technologii,
Praca w ciekawym środowisku, często przy nietypowych, prototypowych projektach,
Wsparcie profesjonalnego Zespołu (ludzie, z którymi będzie się dobrze pracować).