Branża

  • Inżynieria / Technika

Lokalizacje

  • Tychy
    (43-100)

Praca na stanowisku Automatyka

Tychy

, RMA Sp. z.o.o

Automatyka
Tychy

Opis stanowiska

RMA Sp. z.o.o już od 7 lat zajmuje się budową linii technologicznych, maszyn i urządzeń. Kluczowym obszarem działalności firmy jest automatyzacja i robotyzacja procesów przemysłowych.
Dzięki zespołom ekspertów z branży, wzbudzających zaufanie klientów oraz najnowocześniejszym, światowym technologiom firma plasuje się na pierwszym miejscu pod względem potencjału biznesowego. Jeżeli uważasz, że Twoje doświadczenie zawodowe oraz kompetencje pokrywają się z naszymi oczekiwaniami, zapraszamy do aplikowania.

Obowiązki:
- Projektowanie i programowanie systemów automatyki dedykowanych liniom i maszynom produkcyjnym
- Sporządzanie dokumentacji projektowej

Wymagania

- Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane automatyka, robotyka),
- Praktyczna znajomość zasad projektowania stanowisk zautomatyzowanych
i zrobotyzowanych,
- Kilkuletnie doświadczenie w automatyzacji procesów przemysłowych i uruchamianiu linii produkcyjnych,
- Umiejętność opracowywanie dokumentacji technicznej w zakresie projektu,

Oferujemy

- Motywujący system wynagrodzeń
- Możliwości ciągłego podnoszenia kwalifikacji zawodowych w ramach prężnie rozwijającej się firmy z istniejącą już renomą,
- Pracę w przyjaznym, nastawionym na sukces i realizację celów zespole,
- Stabilność zatrudnienia,

W CV prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U.Nr 133, poz. 883)".