Branża

  • Handel / Sprzedaż

Lokalizacje

  • Łowicz
    (97-524)

Praca na stanowisku PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Łowicz

, Multimedia Polska S.A.

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY
Łowicz

Opis stanowiska

Multimedia Polska S.A. – jeden z czołowych dostawców usług telekomunikacyjnych: Internetu, Telewizji Cyfrowej oraz Telefonii Stacjonarnej, dynamicznie rozwijająca się spółka. Lider wprowadzania nowoczesnych rozwiązań telekomunikacyjnych obecnie poszukuje osób do pracy na stanowisko:
Przedstawiciel Handlowy

Miejsce pracy:
PŁOCK,SOCHACZEW,PŁOŃSK,ŁOWICZ

Głównym zadaniem osoby zatrudnionej na stanowisku Przedstawiciela Handlowego
w Multimedia Polska S.A. będzie sprzedaż usług i obsługa Klientów w terenie
(w domu Klienta).

Wymagania

Obawiasz się, że nie posiadasz doświadczenia?
To nie jest problem!
Dla nas najważniejsza jest Twoja motywacja do nauki i pracy.

Poszukujemy osób zdeterminowanych w działaniu, dla których
sprzedaż w domu Klienta będzie wyzwaniem.

Mile widziane doświadczenie jako:
• Przedstawiciel handlowy sprzedaży bezpośredniej dla klienta indywidualnego
• Ankieter

Brak ograniczenia wiekowego!!!

Oferujemy

-Atrakcyjną formę wynagrodzenia uzależnioną od wyników sprzedaży
-Stały rozwój, w tym profesjonalny pakiet szkoleń
-Elastyczne godziny pracy
-Praca stała, lub dodatkowa