Branża

  • Finanse/ekonomia

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku Asystent Administratora i Zarządcy Nieruchomości

Warszawa

, Atrium21 Sp. z o.o.

Asystent Administratora i Zarządcy Nieruchomości
Warszawa

Opis stanowiska

Idealne stanowisko łączące pracę i naukę dla osób, które nigdy nie miały doczynienia z zarządzaniem nieruchomościami, a chciałyby się rozwijać właśnie w tym kierunku. Staż polega na asystowaniu i pomaganiu administratorom i zarządcom nieruchomości w ich codziennych obowiązkach. Jest to praca w biurze oraz na terenie nieruchomości, w godzinach rannych, popołudniowych jak i wieczornych.

Praca ma charakter 10 miesięcznego stażu, podczas którego kandydat na zarządcę nieruchomości ma okazję poznać istotę pracy w dziale administracyjnym, pogłębić swoją wiedzę z zakresu zarządzania nieruchomościami mieszkaniowymi. Po pozytywnym zaliczeniu 10-miesięcznego stażu, każdy asystent ma możliwość dalszego rozwoju w strukturach naszej firmy.

Wymagania

- biegła znajomość obsługi komputera
- zdolność szybkiego uczenia się, umiejętność cierpliwego słuchania
- samodzielność, dokładność

Mile widziane:
- studenci studiów zaocznych lub 5-go roku studiów dziennych o specjalności związanej z gosp. nieruchomości
- wiek 20-35 lat

Oferujemy

- bezpłatne lekcje języka angielskiego
- możliwość szybkiego rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie
- pracę w profesjonalnym zespole, gwarantującym pogłebienie wiedzy z zakresu zarządzania
- udział w cyklicznych, cotygodniowych szkoleniach z zakresu zarządzania nieruchomościami
- progresywne wynagrodzenie uzależnione od wyników w pracy i nauce
- zatrudnienie na umowę zlecenie