Branża

  • Handel / Sprzedaż

Oczekiwane wykształcenie

  • Średnie

Lokalizacje

  • Warszawa (Białołęka)
    (03-274)

Praca na stanowisku Doradca klienta

Warszawa (Białołęka)

, Tosia.pl s.c.

Opis działalności firmy

Od wileu lat uchodzimy za eksparta w sprzedaży wózków, fotelików samochodowych oraz innych artykułów dla dzieci i niemowląt. Bogate doświdczenie pozwala nam weselekcjonować towary z szerokiej oferty rynkowej, dlatego znajdziesz u nas tylko najlepsze i najbardziej cenione marki. Uczymy się od najlepszych, bo chcemy być najlepsi. Dołącz do nas!

Doradca klienta

Opis stanowiska

Do zadań na tym stanowisku należeć będzie:

- obsluga klientów zgodnie ze standardami firmy;

- realizacja celów sprzedażowych;

- obsługa kasy fiskalnej;

- dbałość o prawidłową ekspozycję towaru;

- utrzymanie porządku na sali sprzedaży;

- mile widziane doświadczenie w branży dziecięcej (fotele, wózki).

Wymagania

Poszukujemy kondydatów, którzy posiadają:

- wykształcenie minimum średnie;

- wysoką komunikatywność oraz wysoką kulturę osobistą;

- bardzo dobre umiejętności interpersonalne;

- nastawienie na realizację celów;

- pozytywną energię;

- otwartość na zmiany.

Oferujemy

W zamian oferujemy:

- stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie;

- dobrą atmosferę;

- wynagrodzenie + premia.