Branża

  • Administracja / Biuro

Lokalizacje

  • Oświęcim
    (32-600)

Praca na stanowisku SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY I OBSŁUGI KLIENTA

Oświęcim

, Work Zone

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY I OBSŁUGI KLIENTA
Oświęcim

Opis stanowiska

Work Zone (nr rej. 9909) – agencja doradztwa personalnego, dla swojego Klienta, firmy produkcyjnej z branży drzewnej, poszukuje kandydata na stanowisko

Miejsce pracy: powiat oświęcimski

Nr. ref.: 04/2015

Do zadań Pracownika będzie należeć:
-reprezentowanie firmy w zakresie sprzedaży i obsługi klienta krajowego i zagranicznego,
- budowanie i utrzymywanie relacji z klientami,
- przygotowywanie i prezentowanie ofert handlowych, negocjowanie warunków sprzedaży,
- realizowanie planów sprzedaży zgodnych,
- koordynowanie procesu realizacji zamówienia, transportu i montażu produktów u Klienta,
- dbanie o dobry wizerunek firmy,
- współpraca z innymi działami firmy,
- obsługa reklamacji od klientów,
- przygotowanie oferty i udział w targach branżowych.

Wymagania

- wykształcenie min. średnie
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny,
- bardzo dobrą znajomość pakietu MS Office
- łatwość nawiązywania kontaktów
- zdolności sprzedażowe i negocjacyjne
- kreatywność, zaangażowanie
- nastawienie na klienta
- skrupulatność, dokładność
- rzetelność, odpowiedzialność

Oferujemy

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- atrakcyjne warunki zatrudnienia
- możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji.