Branża

  • Administracja / Biuro

Lokalizacje

  • Gdańsk
    (80-001)

Praca na stanowisku Praktykant/-ka HR

Gdańsk

, ACTIO-HR

Praktykant/-ka HR
Gdańsk

Opis stanowiska

Biuro Rekrutacji Pracowników Actio HR SP. z o. o. w związku z dalszym wzrostem i rozwojem oraz chęcią poszerzenia zespołu poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce: Gdańsk

Obowiązki:
- Współudział i samodzielne prowadzenie projektów rekrutacyjnych,
- Rekrutacja i obsługa pracowników tymczasowych,
- Rekrutacja pracowników metodą direct- search,
- Prowadzenie bieżących spraw administracyjnych,

Wymagania

- Wykształcenie: min. średnie lub w trakcie studiów (mile widziana: ZZL, socjologia , psychologia),
- Umiejętności obsługi komputera i urządzeń biurowych,
- Dyspozycyjność od pn. – pt. min. 5 godzin dziennie,
- Otwartość i łatwość nawiązywania kontaktów,
- Zainteresowanie branżą HR,
- Zaangażowanie i odpowiedzialność,
- Umiejętność sprawnego organizowania pracy,
- Odwaga i pomysłowość,
- Dojrzałość i wysoka kultura osobista,

Oferujemy

- Możliwość zdobycia doświadczenia w rekrutacjach na stanowiska tymczasowe i stałe (również przy wykorzystaniu metody direct search),
- Referencje,
- Odbycie praktyk z zamiarem stałego zatrudnienia w oparciu o umowę, na stanowisku Młodszy Konsultant ds. HR,
- Uprzejmie informujemy, iż praktyki są bezpłatne i trwają 2 miesiące.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101).

Agencja Zatrudnienia nr 10554

Numer referencyjny: PRAKTYKA/12/15