Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Legnica
    (59-200)

Forma zatrudnienia

  • inne

Praca na stanowisku Pracownik Magazynu (dla uczniów i studentów)

Legnica

, Agencja Pracy Tymczasowej MR Job

Pracownik Magazynu (dla uczniów i studentów)
Legnica

Opis stanowiska

- kompletowanie towarów na paletach
- rozkładanie towarów na regałach
- praca w tygodniu lub na weekendy
-praca na terenie Legnicy

Wymagania

- mile widziane doświadczenie na magazynach
- mile widziane osoby do 26 roku życia
- chęci do pracy

Oferujemy

- możliwość zatrudnienia w przyszłości u naszego Klienta na stałe
- możliwość zdobycia doświadczenia
- umowę zlecenie

Prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawa z 2002 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 101 poz. 926, ze zmianami).”

Ogłoszenie zostało pobrane z serwisu lento.pl