Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • Zakrzewo
    (06-425)

Praca na stanowisku Elektromechanik UR

Zakrzewo

, FallWork

Elektromechanik UR
Zakrzewo

Opis stanowiska

- Nadzór nad sprawnym funkcjonowaniem linii produkcyjnej
- Odpowiedzialność za przeglądy i serwisowanie maszyn
- Prowadzenie dokumentacji związanej z dokonanymi naprawami i przeglądami
- Usuwanie bieżących awarii w zakresie: elektryki, mechaniki, pneumatyki oraz hydrauliki siłowej
- Uczestnictwo w uruchamianiu nowych maszyn
- Bezpośrednia współpraca z serwisami zewnętrznymi, działem produkcji oraz działami wspomagającymi produkcję

Wymagania

- Wykształcenie kierunkowe: elektromechanika, mechanika, elektryka
- Min. rok praktycznego doświadczenia w UR zakresy: elektromechanika, mechanika, hydraulika siłowa, pneumatyka
- Uprawnienia eksploatacyjne SEP
- Umiejętność czytania dokumentacji technicznej i rysunku technicznego w tym schematów: elektrycznych, hydraulicznych, pneumatycznych
- Samodzielność, dobra organizacja
- Umiejętność obsługi komputera

Oferujemy

- Długookresowe zatrudnienie w wymiarze etatu
- Umowę o pracę w oparciu o atrakcyjne warunki finansowe
- Samodzielność w zakresie powierzonych zadań
- Możliwość rozwoju w ramach działu i organizacji
- Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej organizacji
- Rozbudowany pakiet socjalny
- Firma uczestniczy w programie Benefit