Branża

  • Finanse/ekonomia

Lokalizacje

  • Gdańsk
    (80-001)

Praca na stanowisku Doradca Nationale-Nederlanden

Gdańsk

, Nationale-Nederlanden

Doradca Nationale-Nederlanden
Gdańsk

Opis stanowiska

Rekrutujemy i kompletujemy Zespół Doradców Nationale-Nederlanden - Oddział w Trójmieście!

Pracujemy:

- w biurze w oddziale w Gdańsku
- w oparciu o stabilną umowę
- co miesiąc otrzymujemy konkurencyjne wynagrodzenie składające się z części stabilizacyjnej i prowizji sprzedażowej
- sami ustalamy swój grafik pracy (pon-pt w godzinach 8:00-18:00)
- uczestniczymy w profesjonalnych szkoleniach wdrożeniowych, produktowych, sprzedażowych, z obsługi klienta
- ciągle doskonalimy swoje umiejętności i kwalifikacje - jesteśmy profesjonalistami!!
- pracujemy w sympatycznej atmosferze i zawsze możemy liczyć na wsparcie doświadczonych Doradców oraz Menedżerów

Czym się zajmujemy:

- docieramy do potencjalnych klientów indywidualnych i biznesowych
- zawieramy umowy z klientami oraz zajmujemy się obsługą posprzedażową
- doradzamy klientom i oferujemy im atrakcyjną gamę produktów ubezpieczeniowo-inwestycyjnych
- wyróżniają nas partnerskie relacje z klientami oraz nastawienie na realizację potrzeb i oczekiwań klienta.

Wymagania

- nie boją się działać w wymagającym rynku finansowym
- chcą pracować w oparciu o unikatowe standardy sprzedażowe,
- chcą mieć realny wpływ na wysokość osiąganych dochodów.
- są zmotywowane, gotowe do działania,
- osób z pasją, dla których praca w finansach jest powołaniem,
- osób dla których praca z Klientem jest przyjemnością,
- posiadają wykształcenia min. średnie
- posiadają aktywne prawo jazdy kat. B

Oferujemy

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli
”Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”.

Opis dodatkowy

Nationale-Nederlanden od lat profesjonalnie pomaga w planowaniu finansowej przyszłości swoich Klientów, oferując szeroki wachlarz produktów i usług w dziedzinie emerytur, ubezpieczeń i inwestycji. Dbamy o finanse naszych Klientów proponując rozwiązania dostosowane do ich indywidualnych potrzeb.