Branża

  • Transport / spedycja

Lokalizacje

  • Gdańsk
    (80-001)

Praca na stanowisku Konsultant Telefoniczny BOK

Gdańsk

, iTBROSS Richert Sp.j.

Konsultant Telefoniczny BOK
Gdańsk

Opis stanowiska

Przyjmowanie połączeń od klientów i rozwiązywanie ich zgłoszeń. Praca polega m.in. informowaniu o losach przesyłki, przyjmowaniu zleceń, pomocy w składaniu zamówień za pośrednictwem strony internetowej itp. ŻADNEJ AKWIZYCJI.

Wymagania

Wysoka kultura osobista
Dobra dykcja
Komunikatywność
Umiejętność obsługi komputera
Przesłanie odpowiedzi na poniższe pytanie:
Ile wynosi ciężar wymiarowy przesyłki nadanej za pośrednictwem kuriera UPS, posiadającej wymiary:
długość=50cm, szerokość=20cm, wysokość=10cm.

Oferujemy

Pracę w młodym, dynamicznym i doświadczonym zespole
Stabilne warunki zatrudnienia na pełen etat
Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 7-15
Wynagrodzenie 1300-1500 zł netto
W pełni wyposażone pomieszczenie socjalne
Przyjazną atmosferę
Pracę w klimatyzowanym biurze
Pakiet socjalny

W aplikacji prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez iTBROSS Richert Sp. j. danych osobowych zawartych w mojej aplikacji w celu realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych (Dz.U. 133 poz. 883 z 1997 r.). Oświadczam, że dane podaję dobrowolnie. Wyrażam zgodę/ nie wyrażam zgody* na przetwarzanie moich danych osobowych przez iTBROSS Richert Sp. j. w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych*.
*niepotrzebne skreślić/usunąć

Dane osobowe kandydatów będą przetwarzane przez iTBROSS Richert Sp. j. z siedzibą w Gdańsku przy ul. Dąbrowszczaków 1/102 wyłącznie w celu realizacji procesów rekrutacyjnych. Kandydaci mają prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawiania i żądania usunięcia, zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.