Branża

  • IT

Lokalizacje

  • Poznań
    (60-942)

Forma zatrudnienia

  • inne

Praca na stanowisku Programista PHP - staż

Poznań

, e-MSI Sp. z o.o.

Programista PHP - staż
Poznań

Opis stanowiska

e-MSI Sp. z o.o. to software house, który od 4 lat prężnie działa na rynku oprogramowania. Jesteśmy firmą programistyczną ze zgranym zespołem energicznych ludzi. Z pasją podchodzimy do realizowanych projektów. Lubimy wyzwania - często tworzymy innowacyjne produkty. Budujemy aplikacje, serwisy, portale i systemy szyte na miarę. Wśród realizowanych zleceń znajdują się zarówno krótko- jak i długo-terminowe projekty. Działamy w metodyce Agile, która gwarantuje najszybsze możliwe dostarczanie produktu z zachowaniem jakości. Nasz zespół poza developerami i kierownikami projektów, posiada grafików i testerów. Rozwijamy się nieustannie dlatego potrzebujemy Ciebie do naszego zespołu.

Praca polega na:
realizacji ciekawych zleceń z zakresu programowania w PHP w oparciu o framework Symfony 2.x i/lub Yii
rozwoju obecnej aplikacji napisanej w nieszablonowym frameworku, a następnie jej migracja do Symfony 2.x
tworzeniu przejrzystego kodu wysokiej jakości w oparciu o najlepsze wzorce projektowe
zdobywaniu doświadczenia w wielu ciekawych projektach
w przypadku pracy zdalnej możliwe elastyczne godziny pracy.

Wymagania

znajomość PHP 5.3
znajomość Symfony 2.x i/lub Yii
znajomość MySQL
dobra znajomość HTML, CSS, JS
dobra znajomość frameworka jQuery
znajomość systemów kontroli wersji Git, SVN
chęć rozwoju
umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

pracę przy wielu bardzo ciekawych, innowacyjnych i zaawansowanych projektach
pracę z najnowszymi technologiami PHP 5.3+, Symfony 2.1+, YII
możliwość pracy zdalnej
elastyczne godziny pracy
elastyczne formy zatrudnienia
jasne zasady współpracy
dużą liczbę ciekawych zleceń dla najlepszych
możliwość zdobycia cennego doświadczenia
miłą i przyjazną atmosferę
możliwości rozwoju (ścieżka rozwoju w zależności od stażu pracy)
pracę w młodym i dynamicznie rozwijającym się zespole
możliwość zatrudnienia po zakończeniu stażu (umowa o dzieło, umowa zlecenia, umowa o współpracy, umowa o pracę)