Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Łódź
    (90-001)

Praca na stanowisku Magazynier

Łódź

, Interkadra

Magazynier
Łódź

Opis stanowiska

InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

MAGAZYNIER / PAKOWACZ

Numer referencyjny: PAK/0915/LDZ

Miejsce pracy – Łódź-Bałuty

Zadania:

• Sortowanie zgodnie z otrzymanymi zleceniami (przygotowanie towarów dla sklepów i sklepu Internetowego)
• Pakowanie odzieży
• Kontrola ilościowa i jakościowa produktów spakowanych według zamówienia
• Praca ze skanerem, czytnikiem kodów

Wymagania

• Nie wymagamy doświadczenia, ważne jest Twoje zaangażowanie
• Mile widziane osoby ze statusem studenta lub ucznia

Oferujemy

• atrakcyjną stawkę godzinową - 9zł netto
• elastyczny grafik - pracę na dwie lub trzy zmiany
• zatrudnienie w oparciu o umowę cywilno-prawną
• przyjazną atmosferę pracy
• premię frekwencyjną

W przesłanych aplikacjach prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą; z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".