Branża

  • Administracja / Biuro

Lokalizacje

  • Wrocław
    (50-900)

Praca na stanowisku Obsługa klienta międzynarodowego - Customer Service

Wrocław

, Devonshire

Obsługa klienta międzynarodowego - Customer Service
Wrocław

Opis stanowiska

Polska - dolnośląskie - Wrocław

Opis Firmy:

Dla naszego Klienta, który jest jednym z najszybciej rozwijających się na świecie, posiadającym najnowocześniejszą flotę lini lotniczych. Poszukujemy osoby do obsługi klientów we wrocławskim shared service firmy.

Zakres zadań:

Obsługa klientów firmy (telefoniczna, mailowa, fax) polegająca na:

dokonywaniu rezerwacji, wprowadzanie zmian
szacowanie kosztów przelotów
wskazywanie najdogodniejszych połączeń lotnicznych
obsługa kwestii organizacyjnych związanych z ubezpieczeniem czy zwrotami kosztów

Wymagania

komunikatywność, energiczność, otwartość na ludzi
biegła znajomość języka angielskiego i niemieckiego / francuskiego / włoskiego
wykształcenie: min. ukończona szkoła średnia

mile widziane: znajomość progamu rezerwacji Amadeus, doświadczenie w obsłudze klienta

Oferujemy

pracę w jednej z najnowocześniejszych linii lotnicznych na świecie
międzynarodowe środowisko pracy
uczestnictwo w licznych szkoleniach
atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet benefitów m.in opieka medyczna, multisport

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). "