Branża

  • IT

Lokalizacje

  • Poznań
    (60-942)

Praca na stanowisku Programista PHP

Poznań

, e-MSI Sp. z o.o.

Programista PHP
Poznań

Opis stanowiska

Jeśli interesują Cię najnowsze technologie, jesteś - podobnie jak my - fanem:
aplikacji w chmurach,
fajnych projektów webowych, aplikacji mobilnych i desktopowych,
wysokiej użyteczności,
wyzwań w ciekawych projektach?
Chciałbyś rozwijać się w zakresie programowania i pracy w zwinnych metodykach? A może Twoje doświadczenie pozwala na objęcie stanowiska Team Leadera?
Ta oferta jest dla Ciebie!

O nas:
e-MSI Sp. z o.o. to software house, który od 4 lat prężnie działa na rynku oprogramowania. Jesteśmy firmą programistyczną ze zgranym zespołem energicznych ludzi. Z pasją podchodzimy do realizowanych projektów. Lubimy wyzwania - często tworzymy innowacyjne produkty. Budujemy aplikacje, serwisy, portale i systemy szyte na miarę. Wśród realizowanych zleceń znajdują się zarówno krótko- jak i długo-terminowe projekty. Działamy w metodyce Agile, która gwarantuje najszybsze możliwe dostarczanie produktu z zachowaniem jakości. Nasz zespół poza developerami i kierownikami projektów, posiada grafików i testerów. Rozwijamy się nieustannie dlatego potrzebujemy Ciebie do naszego zespołu. Dołącz do nas.

Praca polega na:
- realizacji ciekawych projektów w PHP w oparciu o framework Symfony 2.x, YII 2.0 lub innych
- tworzeniu przejrzystego, zrozumiałego kodu w oparciu o najlepsze wzorce projektowe

Wymagania

- bardzo dobra znajomość PHP 5.3
- bardzo dobra znajomość Symfony 2.x
- znajomość YII
- dobra znajomość Doctrine2, Twig
- bardzo dobra znajomość wzorców projektowych
- dobra znajomość MySQL, MSSQL
- dobra znajomość HTML, CSS, JS
- dobra znajomość frameworka jQuery
- znajomość systemów kontroli wersji Git, SVN
- chęć rozwoju
- umiejętność pracy w zespole
- umiejętność pracy z obcym kodem
- bardzo dobre praktyki kodowania
- miejsce zamieszkania dowolne (możliwa praca zdalna)
- mile widziane doświadczenie TDD

Oferujemy

- pracę przy wielu bardzo ciekawych, innowacyjnych i zaawansowanych projektach
- pracę z najnowszymi technologiami PHP 5.3+, Symfony 2.1+, YII
- możliwość pracy zdalnej
- elastyczne godziny pracy
- elastyczne formy zatrudnienia (umowa o dzieło, umowa zlecenia, umowa o współpracy, umowa o pracę)
- jasne zasady współpracy
- możliwość zdobycia cennego doświadczenia
- miłą i przyjazną atmosferę
- pracę w młodym i dynamicznie rozwijającym się zespole
- indywidualny program szkoleń
- system premii motywacyjnych