Strona internetowa korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w celu optymalizacji treści dostępnych w naszych serwisach, dostosowania ich do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika, jak również dla celów reklamowych i statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w dalszej części naszej Polityki Prywatności.
Zamknij

Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Poznań
    (60-942)

Forma zatrudnienia

  • pełny etat

Pracodawca ma prawo do wcześniejszego zakończenia rekrutacji.

Praca na stanowisku Ścinanie papryki - praca dla osób z doświadczeniem -

Poznań

, Beetsma Sp. z o.o.
zakończona
Opublikowane 2016-01-10 14:16:03

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko

Ścinanie papryki - praca dla osób z doświadczeniem -
Poznań

Opis stanowiska

Papryka ścinanie
Na sezon 2015 poszukujemy pracowników z doświadczeniem przy ścinaniu papryki.

Wymagania

doświadczenie minimum jeden sezon
odpowiedniej motywacji
pełnej dyspozycyjności

Oferujemy

dobry kontrakt na dłuższy okres czasu
zakwaterowanie oraz dojazdy do pracy
odpowiednią ilość godzin tygodniowo
wypłaty tygodniowe
Ilość miejsc jest ograniczana.
Ogłoszenie jest już nieaktywne, nie można na nie aplikować.