Branża

  • Administracja / Biuro

Lokalizacje

  • Poznań
    (60-942)

Praca na stanowisku Agencja Reklamowa poszukuje pracownika administracyjno-handlowego

Poznań

, Agencja Reklamowa

Agencja Reklamowa poszukuje pracownika administracyjno-handlowego
Poznań

Opis stanowiska

Do obowiązków kandydata będzie nleżało:
* Kompleksowa obsługa klientów
* Budowanie pozytywnego wizerunku firmy

Wymagania

* Odpowiedzialność
* Umiejętności komunikacyjne
* Zaangażowanie i chęć do pracy
* Znajomość pakietu ms office
* Mile widziana znajomość języków obcych, czynne prawo jazdy kat. B
* Zainteresowanie branżą reklamową

Oferujemy

* stałe zatrudnienie
* praca w Agencji Reklamowej z dwudziestoletnim stażem
* cenne doświadczenie