Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • Świerże Górne
    (26-900)

Praca na stanowisku Handlowiec

Świerże Górne

, ENEA Centrum Sp. z o.o.

Handlowiec

Opis stanowiska

Do najważniejszych zadań Handlowca będzie należało m. in.:

•Realizacja zakupów na podstawie zapotrzebowań zakupu;
•Analiza zasadności zapotrzebowania zakupu oraz przedstawienie propozycji weryfikacji zapotrzebowania zakupu (ilości, nazewnictwa, indeksu materiałowego, grupy księgowej, itp.)
•Dbałość o prawidłowy poziom zapasu magazynowego w prowadzonych branżach materiałowych;
•Udział w odbiorze dostaw przyjmowanych do magazynu;
•Prowadzenie postępowania reklamacyjnego dot. wadliwych dostaw;
•Wystawianie not obciążeniowych dla Dostawców z tytułu kar umownych za nieterminowe dostawy;
•Obsługa procesów ewidencji, przetwarzania danych i rozliczeń w ramach systemu IFS w obszarze gospodarki materiałowej

Wymagania

•Wykształcenie – średnie;
•Doświadczenie zawodowe: praca na stanowisku zakupowym lub handlowym;
•Wymagana znajomość programów: Excel, Word, Power Point;
•Mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;
•Obowiązkowość i sumienność w zakresie powierzonych zadań;
•Dobra organizacja pracy, samodzielność w działaniu:
•Wysokie zdolności komunikacyjne i interpersonalne;
•Łatwość prowadzenia rozmowy;
•Wysoka kultura osobista;
•Umiejętność negocjacji;
•Mile widziane referencje.

Oferujemy

•umowa o pracę;
•pełny wymiar czasu pracy;
•system pracy – jednozmianowy;
•stałe wynagrodzenie i klarowny system premiowy;
•pakiet świadczeń pracowniczych;
•szkolenia oraz możliwość rozwoju kompetencji zawodowych;
•stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się Spółce o ugruntowanej pozycji na rynku.