Branża

  • Inżynieria

Lokalizacje

  • Poznań
    (60-942)

Praca na stanowisku Konstruktor CAD/Asystent Projektanta/Köln

Poznań

, Monika Strokol Deutsch-Polnische Personalberatung

Konstruktor CAD/Asystent Projektanta/Köln
Poznań

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Münster, Köln
Region:NRW/ Niemcy
Numer referencyjny: DE201411/Precast /CAD2a

Opis stanowiska:
1.Samodzielne tworzenie planów szalunków i zbrojenia oraz planów prac montażowych na podstawie planów architektonicznych, planów projektowych
2. Koordynacja z budową, konsultacje i wyjaśnianie szczegółów technicznych

Wymagania

1.Wykształcenie techniczne albo wyższe: kierunek budownictwo, specjalność konstrukcje budowlane i inżynierskie
2. Minimum 2-3 lata doświadczenia przy planowaniu/projektowaniu konstrukcji betonowych prefabrykowanych
3. Doświadczenie w wykonywanie planów szalunkowych i zbrojeniowych
4. Biegła znajomość programu AUTOCAD
5. Umiejętność pracy w zespole
6. Dobra znajomość języka niemieckiego (B1) ze względu na kontakt z klientem, warunek konieczny

Oferujemy

Ogłoszenie zostało pobrane z serwisu lento.pl