Branża

  • Administracja / Biuro

Lokalizacje

  • Oświęcim
    (32-600)

Praca na stanowisku Specjalista ds. administracyjnych

Oświęcim

, Chemorozruch

Specjalista ds. administracyjnych
Oświęcim

Opis stanowiska

Jesteśmy firmą realizującą przedsięwzięcia w sektorach energetyki, chemii
i petrochemii. Zajmujemy się wytwarzaniem, montażem, remontem, modernizacją i serwisem maszyn i urządzeń technologicznych, rurociągów i instalacji przemysłowych oraz zaawansowanych i wysoko przetworzonych elementów konstrukcji stalowych.
Asystent/-ka Zarządu
Miejsce pracy: Oświęcim
Zakres zadań:
• nadzorowanie dokumentacji i korespondencji przychodzącej oraz wychodzącej (pilnowanie terminowości przedkładanych dokumentów do Zarządu firmy),
• udział w realizacji zleconych projektów,
• organizacja narad, spotkań oraz podróży służbowych,
• przygotowywanie pism, raportów, materiałów w powierzonym zakresie,
• segregowanie i archiwizacja dokumentów zarówno w wersji papierowej jak i elektronicznej,
• prowadzenie archiwum spółki.

Wymagania

• wykształcenie wyższe,
• min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,
• znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym lub dobrym (warunek konieczny),
• bardzo dobra obsługa komputera, programów MS Office oraz urządzeń biurowych,
• dokładność i odpowiedzialność za powierzone zadania,
• wysoka kultura osobista,
• zdolności organizacyjne,
• komunikatywność,
• profesjonalizm w zachowaniu i wykonywaniu zadań,
• umiejętność pracy pod presją czasu.

Oferujemy

• Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
• Stabilne zatrudnienie,
• Możliwość stałego rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.

Na ofertach prosimy o zamieszczenie klauzuli: “Zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 nr 101 poz. 926 z późn. zm.), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów związanych z procesem rekrutacji realizowanych przez Przedsiębiorstwo Remontów i Modernizacji „CHEMOROZRUCH” Sp. z o.o .z siedzibą w Oświęcimiu”.
Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.