Branża

  • Zdrowie/uroda/rekreacja

Lokalizacje

  • Łowicz
    (97-524)

Praca na stanowisku Doradca żywieniowy

Łowicz

, Blattin Polska Sp. z o.o.

Doradca żywieniowy
Łowicz

Opis stanowiska

Blattin Polska Sp. z o.o.
znaczący producent koncentratów i pasz dla zwierząt hodowlanych
w Polsce w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osób zainteresowanych pracą na stanowisku

DORADCA ŻYWIENIOWY
na teren północnej części woj. łódzkiego (okolice Łowicza)

Zakres obowiązków przedstawiciela:
• pozyskiwanie nowych klientów w swoim rejonie,
• budowa i utrzymanie kanałów dystrybucji produktów firmy,
• doradztwo z zakresu żywienia zwierząt.

Wymagania

• wykształcenie zootechniczne, ogólno-rolne lub weterynaryjne,
• wiedza na temat żywienia zwierząt,
• prawo jazdy kategorii B,
• podstawowa znajomość komputera,
• zdolność do samodzielnej organizacji pracy,
• dyspozycyjność, kreatywność.

Oferujemy

• atrakcyjne zarobki,
• szkolenia zawodowe,
• możliwość rozwoju osobistego
• wszystkie potrzebne udogodnienia (samochód, laptop, itp.)

W Blattin Polska najważniejszym zasobem są ludzie. Ich wiedza, kompetencje i doświadczenie dzień po dniu prowadzą firmę do sukcesu. W pracy stawiamy wysokie wymagania przez co stwarzamy pracownikom możliwość rozwoju zawodowego. Jeżeli jesteś zainteresowany pracą w firmie o ponad 100- letnim doświadczeniu w żywieniu zwierząt, masz właściwe kwalifikacje zawodowe, jesteś osobą ambitną i pracowitą, możesz dołączyć do naszego zespołu.