Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Wrocław
    (50-900)

Praca na stanowisku Aplikant Radcowski

Wrocław

, ARVE Kancelaria Radców Prawnych

Aplikant Radcowski
Wrocław

Opis stanowiska

„ARVE” Kancelaria Radców Prawnych
Marek Kusztan & Rafał Ponichtera Sp. k.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko Aplikant Radcowski

Zakres obowiązków:

- Sporządzanie projektów umów, pism procesowych i opinii prawnych,
- Kontakty z organami w sprawach,
- Bieżące kontakty z Klientami w sprawach,
- Obsługa dokumentów zgodnie ze standardami firmy,
- Zastępstwo procesowe.

Wymagania

- Wykształcenie prawnicze – minimum pierwszy rok aplikacji radcowskiej
- Systematyczność, samodzielność, zorientowanie na cele biznesowe,
- Umiejętność argumentacji, kreatywność,
- Zaangażowanie w podejmowane czynności,
- Dobra znajomość obsługi komputera (MS Office: Word, Excel, Outlook),
- Znajomość programów prawniczych,
- Min. rok doświadczenia w kancelarii lub firmie windykacyjnej.
- Prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy

- umowę o prace,
- Przyjazną atmosferę w miejscu zatrudnienia,
- Pracę w młodym zespole,
- Rozwój umiejętności zawodowych.