Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Opole
    (45-001)

Praca na stanowisku Operatorz Wozkow Widlowych

Opole

, Fahrner Network GmbH

Operatorz Wozkow Widlowych
Opole

Opis stanowiska

Fahrner Network GmbH została założona w 2007 roku na podłożu spółki Fahrner Logistics Group, która może pochwalić się ponad 80-letnim doświadczeniem w dziedzinie logistyki. Jako dynamiczne i ustrukturyzowane przedsiębiorstwo w obszarze usług personalnych, jesteśmy kompetentnym partnerem kompleksowego doradztwa personalnego i indywidualnych rozwiązań, dostarczamy wykwalifikowanych pracowników tymczasowych i świadczymy profesjonalą obsługę pośrednictwa w obszarze przemysłu, rzemiosła, logistyki i gospodarki. Dzięki naszej współpracy z renomowanymi pracodawcami, oferujemy interesujące możliwości kariery na terenie Niemiec w różnych dziedzinach, m.in. przemysłu/ techniki i handlu.

Fahrner Network GmbH niemiecka agencja pośrednictwa pracy poszukuje aktualnie dla renomowanego Klienta osób do pracy na stanowisko:
Operator wózka widłowego
Numer referencyjny: OWW/01/2016
Branża: Logistyczna
Miejsce Pracy: okolice Dingolfing

Obowiązki:

• Obsługa wózka widłowego (długie bądź krótkie widły)
• Załadunek i rozładunek towarów zgodnie z zamówieniem
• Wypełnianie dokumentacji magazynowej
• Przygotowanie towaru według specyfiki

Wymagania

• Doświadczenie oraz uprawnienia do obsługi wózka widłowego
• Co najmniej komunikatywna znajomość języka niemieckiego- WYMÓG KONIECZNY
• Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym
• Umiejętność pracy w zespole
• Otwartość, komunikatywność, zaangażowanie
• Chęć do szybkiego podjęcia pracy na dłuższy okres
• Prawo jazdy, własny samochód

Oferujemy

Oferujemy:

• Legalne zatrudnienie na dłuższy okres czasu na niemieckich warunkach
• Atrakcyjne wynagrodzenie plus dieta
• Możliwość ksztalcenia i rozwoju
• Opiekę i wsparcie koordynatora
• Zakwaterowanie

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji z dopiskiem numeru referencyjnego w tytule wiadomości (załączając CV w j. niemieckim oraz posiadane uprawnienia) na adres e-mail lub pocztą na poniższy adres:
Fahrner Network GmbH
Stauseestrasse 17
84130 Dingolfing

email: polenrecruiting@fahrnernetwork.com

Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Pragniemy zwrócić uwagę, że dokumenty przesłane pocztą nie będą zwracane, lecz zniszczone zgodnie z obecnie obowiązującą polityką prywatności.