Branża

  • Inżynieria

Lokalizacje

  • Wrocław
    (50-900)

Praca na stanowisku Konstruktor / Asystent / Projektant konstrukcji budowlanych

Wrocław

, Monika Strokol Deutsch-Polnische Personalberatung

Konstruktor / Asystent / Projektant konstrukcji budowlanych
Wrocław

Opis stanowiska

.Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za samodzielne tworzenie planów szalunkowych i zbrojeniowych, planów montażowych na podstawie wytycznych projektowych

Wymagania

1.Wykształcenie średnie techniczne lub wyższe – inżynier budownictwa (KBI) lub podobne
2.Min. 2-5 letnie doświadczenie zawodowe
3.Doświadczenie w wykonywaniu planów szalunkowych i zbrojeniowych
4.Znajomosc prefabrykatów – rysownie scian, słupów, płyt stropowych, schodów, belek dachowych, podestów oraz innych pojedynczych elementów budowlanych/prefabrykowanych/ zelbetowych
5.Dobra znajomość zagadnień z zakresu konstrukcji betonowych (DIN 1045)
6.Umiejętność korzystania z programu AutoCAD, Allplan Nemetschek, Dicad lub podobne
7.Komunikatywna znajomość języka niemieckiego od A2 do C1

Oferujemy

1.Pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie (umowę o pracę)
2.Możliwość dalszego podnoszenia kwalifikacji zawodowych, szkolenia językowe
3.Przyjazną atmosferę pracy
4.Koszty przejazdu oraz noclegu na rozmowę kwalifikacyjna pokrywa pracodawca
5.Wsparcie konsultanta podczas rozmowy kwalifikacyjnej w Niemczech
6.Wsparcie ze strony pracodawcy przy znalezieniem zakwaterowania i wszelkich innych formalnościach związanych z rozpoczęciem pracy

Deutsch-Polnische Personalberatung in Bad Honnef
Osoba kontaktowa: Monika Strokol
Telefon: 0049/2224/187-4527
www.strokol.de

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Monika Strokol Deutsch-Polnische Personalberatung z siedzibą w Bad Honnef / Deutschland."

Ogłoszenie zostało pobrane z serwisu lento.pl