Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Gliwice
    (44-100)

Praca na stanowisku Magazynier/operator wózka widłowego

Gliwice

, Agencja Pracy Tymczasowej OSCAR

Magazynier/operator wózka widłowego
Gliwice

Opis stanowiska

Agencja Pracy Tymczasowej OSCAR dla swojego klienta poszukuje osoby na stanowisko Magazynier z uprawnieniami na wózki widłowe

Miejsce pracy: województwo śląskie
Nr referencyjny: 10/2013/PL

Osoba zatrudniona na wyżej wymienionym stanowisku odpowiedzialna będzie za:
• załadunek i rozładunek towaru;
• transport towarów wózkiem widłowym;
• dbałość o prawidłowy obrót towarów w magazynie;
• utrzymywanie ładu i porządku na magazynie;
• wykonywanie zadań zgodnie z dokumentacją i wytycznymi przełożonego;
• stosowanie procedur magazynowych

Wymagania

• min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku;
• uprawnienia na wózki widłowe-warunek konieczny;
• dobra organizacja pracy;
• odpowiedzialność i zaangażowanie w wykonywaną pracę;
• znajomość podstawowych zasad mechaniki oraz budowy wózka widłowego;
• znajomość przepisów BHP.

Oferujemy

• umowę o pracę tymczasową na pełen etat
• terminowe płatności,
• przeszkolenie w miejscu pracy,

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U. nr 133, poz.883).”